en

en

історія організації

Всеукраїнська Асоціація “Платформа сучасного танцю” створена у 2015 році під час п’ятого міжнародного фестивалю ZELYONKA FEST в місті Києві. Мотивом для створення організації була необхідність інституалізації і консолідації зусиль менеджерів та хореографів для пошуку нових форм взаємодії та приваблення глядачів на вистави сучасного танцю.
Факт того, що створення організації відбулося під час фестивалю не є випадковим. До 2018 року фестиваль проводився без будь-якої підтримки з боку Міністерства Культури і був приватною ініціативою зацікавлених митців.
Фестиваль, який проводиться з 2010 року, є головною подією організації. Сьогодні Zelyonka – це найбільша подія сучасного танцю в Україні. Щороку фестиваль є платформою для виступів професійних компаній з метою розвитку екології сучасного танцю та залучення аудиторії.
З моменту заснування Платформа сучасного танцю організувала декілька проєктів, що безпосередньо вплинули на становлення ідентичності сучасного танцю в Україні. Це, перш за все, ARTIL – освітня програма для молодих хореографів, Національна танцювальна платформа, яка проводилась декілька років поспіль, резиденції, майстер-класи від відомих хореографів (в тому числі для змішаних груп танцівників). У середньому ми проводимо від 3 до 5 великих подій на рік.

Made with