en

en

Illustration


український сучасний танець під час війни



Тіло людини є певним “архівом”, в якому зберігаються враження про всі події, що відбуваються з нею протягом життя. Спираючись на цю науково підтверджену ідею, ми вирішили створити відеоархів робіт, рухових практик, дискусій українських хореографів та танцівників під час війни

Антон Овчінніков, автор ідеї проєкту “Говори тілом”

Heading photo

Проєкт має на меті:


- запропонувати українським хореографам і танцівникам, що продовжують працювати, онлайн платформу для показу та збереження власних робіт 
- поширити зібрані матеріали та інформацію про українську танцювальну спільноту серед національної та міжнародної глядацьких аудиторій- означити коло питань про "сучасне танцювальне мистецтво під час війни"  
- мотивувати митців до діяльності та пошуку нових інструментів тілесного висловлювання

Проєкт було підтримано Британською Радою, в рамках грантової програми “Сезону культури Велика Британія/Україна” спільно з Українським інститутом.

Говори тілом - це

icon

цифровий хаб українського відео-танцю, розміщений на Youtube-каналі

відкривається з 1 серпня 2022 року та буде працювати до Перемоги України

icon

онлайн-майстерні, лекції, дискусії 

безкоштовно для українських танцівників та хореографів, жовтень 2022 — березень 2023

icon

презентація Work in Progress трьох вистав, створених в рамках проєкту

у березні 2023 року

Heading photo

OPEN CALL українських танцювальних відео


приймаємо відео-роботи:● від українських танцівників незалежно від того, в якій країні ви зараз знаходитесь● тривалістю до 5 хвилин● будь-якого формату, професійна зйомка не обов’язкова● створені після 24 лютого 2022 року

Після заповнення анкети ми зв'яжемось з вами для узгодження технічних питань участі в проєкті.Відео приймаються до кінця війни.

Heading photo

Цифровий хаб українського відео-танцю, створеного після 24 лютого 2022 року

Ми забезпечуємо промо-підтримку ваших відео на Youtube-каналі, що ведеться українською, англійською, французькою, німецькою та польскою мовами. 

Фільмуйте, дивіться та поширюйте український танець разом з нами

Heading photo

Освітня програма “Говори тілом”

Освітня програма “Говори тілом” від хореографів та продюсерів центру розвитку танцю The Place (Великобританія) та Платформи сучасного танцю (Україна). В програмі — майстерні з драматургії, композиції, експериментального танцю, site-specific перформансу, лекції з проєктного менеджменту, участі у резиденціях та фестивалях, класи з техніки танцю та багато іншого.


Heading photo

Протягом вересня-жовтня 2024 року в Ризі, Таллінні, Соіфії

Платформа сучасного танцю презентує вечір вистав проєкту “Говори тілом”.

Загроза існуванню України знову перестала бути фактом минулого, тому митці, хореографи, танцівники відчувають потребу осмислювати в своїх роботах виклики, з якими стикається кожен українець. Мова тіла і танець дають змогу говорити про найскладніше, для чого бракує слів.

Автори танцювальних вистав рефлексують над природою смерті та тим, що мотивує нас боротись за незалежність. Досліджують колективні травми українців, які заважають вийти на новий рівень розвитку.

Heading photo

Підтримайте проєкт!

Ви можете підтримати розвиток проєкту чи творчість одного з численних митців, чиї роботи розміщені на нашому youtube-каналі.
Щоб це зробити,перейдіть за посиланням

Щоб ваша допомога досягла адресата, зазначте, будь ласка, в коментарі “Хочу підтримати проєкт” чи “Хочу підтримати Ім’я/Прізвище”

Вдячні!

Промоцію проєкту підтримують

The Place
Grad.ua
NBD

Проєкт створює

  • Illustration

    Всеукраїнська асоціація «Платформа сучасного танцю» створена у 2015 році спільнотою професіоналів під час проведення фестивалю сучасного танцтеатру Zelyonka FEST. Поштовхом для створення «Платформи» стало спільне розуміння необхідності створення організації, яка б:- опікувалася налагодженням зв'язків у середині професійної танцювальної спільноти сучасного танцю;- сприяла створенню міжнародних проєктів і контактувала з міжнародними організаціями в царині сучасного танцю;- займалась промоцією сучасного танцю як жанру експериментального сценічного мистецтва та розширенням глядацької аудиторії;- шукала можливості для фінансування проєктів;- встановлювала зв'язки з мистецькими інституціями інших напрямків для створення міждисциплінарних проєктів.

Контакти

e-mail: moc.liamg%40mroftalp.ecnad.au 

Made with