en

en

EXI(S)T

ОЛЬГА КЕБАСПШЕМЕК ПРАСНОВСЬКИЙ

Illustration

Фото: Анна Кротофіл, Бартек Новаковскі

ОПИС:

“Exi (S) t” – сполучення, заміна або виключення навзаєм слів Exist & Exit — запроваджує нас до роздумів як створюється історія… що існує в реальності, а що є просто ілюзією… Чи сприяють культура і мистецтво розвитку суспільства, чи здатні вони руйнувати, будучи інструментами пропаганди?
Ми живемо в часи, коли створені міфи про велич народу і культури стикаються зі справжніми цінностями життя і свободи людини. Чи здатна культура впливати на суспільство і допомогти вийти з кризи?
Ольга Кебас — мисткиня з Києва, яка була змушена покинути рідне місто після російського вторгнення. У перформансі Exi(S)t вона через танець розповідає про свій дім і сім'ю, про те, як змінилося їх життя. Вона також простежує вплив російської пропаганди на життя її близьких і співвітчизників. Ця історія сповнена болю, але також сили, надії, впевненості та любові.

КОМАНДА:Ідея, танець — Ольга Кебас (UA)
Сценарій: Ольга Кебас, Пшемислав Прасновський
Режисер — Пшемислав Прасновський (PL)
Музика — Мандар Пурандаре (IN), Iris Forest (UA), інші
Візуалiзація — Каміл Кротофіл (PL)
Костюми — Ідалія Мантас (PL)

ТРИВАЛІСТЬ: 40 хв.
ПРЕМ'ЄРА: Листопад 2022 р. Познань, Польща
ЗА ПІДТРИМКИ:Фундація “Барак Культури” Познань, Польща

Illustration

ТРЕЙЛЕР:

Illustration
Illustration
Illustration

ПШЕМЕКПРАСНОВСЬКИЙ 

КАМІЛ ‎ КРОТОФІЛ

ОЛЬГА КЕБАС

Режисер, актор, сценарист і культурний діяч, м. Познань, Польща. Засновник Фонду «Барак Культури» («Inny festiwal», «Rusałka jezioro które łączy», «Tęczowe Seniorki»), театру «Ba-Ku» («Całe życie w dresach») та кабаре «Barbarzyńcy PL» («Rezerwat»). Співавтор вистав театру Strefa Ciszy (наприклад, «36,6», «Salto Mortale») та міждисциплінарної театральної групи Asocjacja 2006 («In Bivio»). Викладає на факультеті дизайну інтер'єру та сценографії Університету мистецтв у Познані.

Професійно займається виробництвом та реалізацією анімації, музичних кліпів та рекламних роликів. З 2018 року співпрацює з Barak Kultury Foundation (Познань, Польща). Для фонду він створив низку кіноформ: перформанси («Pycha»), репортажі («Inny Festiwal») та подкасти («Na Granicy»). Створив анімації до вистав «Hamlet» та «Krzycz! Byle ciszej» Нового театру в Познані.

Перформерка, танцівниця, хореографиня, викладачка і дослідниця сучасного танцю, кураторка, організаторка культурних заходів. Родом з міста Київ, Україна.
Постановниця та виконавиця численних перформансів в рамках мистецьких подій в Україні, Польщі, Німеччині, Нідерландах, Литві, Іспанії (GogolFest, АртПоле, Zelyonka Fest, TEDxKyiv, PushOk, Impro Store, Порто Франко, Ніч у музеї PinchukArtCentre, KyivMusicFest, «Космічна Одіссея» у Мистецькому Арсеналі – Україна; Українська Весна, GENERATOR MALTA, Międzynarodowe Spotkania Teatrów Tańca — Польща, BIDE — Іспанія; MIME WAVE — Нідерланди та ін.)

Illustration
Illustration

МАНДАР ПУРАНДАРЕ

IRIS ‎ FOREST (ІРИНА ‎ ДМИТРУК)

Актор, музикант, поет і перекладач. Родом з Пуни, одного з найбільших міст на заході Індії.Почав свій шлях митця в місцевих театрах у віці 13-14 років. Отримав кілька нагород за найкращу чоловічу роль. Продовжив свою театральну та музичну подорож в Європі. Був одним із засновників німецькомовної театральної групи TG001. Після приїзду до Польщі зміг продовжити і практикувати свою пристрасть до театру і музики. Він працює як запрошений артист у Польському театрі в Познані (наприклад, «Hamlet» режисера Майї Клечевської та «Delivery heroes. Bohaterowie na wynos» режисера Конрада Ціхоня). Викладач мови гінді в Інституті сходознавства Університету ім. Адама Міцкевича в Познані.

Музикантка, співачка та перформерка з Харкова, Україна. Перші пісні були написані у 2016 році, перші виступи відбулися у 2018 році, а у 2021 році вийшов перший міні-альбом. У своїх роботах Iris Forest переважно використовує фортепіано та голос, але є також трохи електронної музики. Її стиль може здатися досить суворим і мінімалістичним, але водночас грайливим з точки зору ритмічно нестабільних наративів, з абстрактними текстами, що створюють величезний простір для рефлексій. У певному сенсі, це свого роду експериментальний поп-мінімалізм.

КОНТАКТИ:moc.liamg%40sabekaglo

Illustration

© UA CONTEMPORARY DANCE PLATFORM

email: moc.liamg%40mroftalp.ecnad.au

Made with