en

en

Image placeholder

ФІЗИЧНА ВИСТАВА"POSLUKH" ВПЕРШЕ НА DANCE FEST SKOPJE 

18 КВІТНЯ — Молодіжний культурний центр
м.Скоп'є, столиця Північної Македонії

Платформа сучасного танцю ініціювала показ вистави "Poslukh" та зустріч з режисеркою Христиною Слободянюк на фестивалі Dance Fest Skopje. Подія відбудеться в рамках партерства Платформи сучасного танцю та програми Perform Europe “East is Best”.

Poslukh - це вистава, на межі фізичного та метафізичного театру. Це три історії, що відбуваються паралельно у трьох ізольованих просторах: кімнатах, вимірах, поняттєвих системах. Три персонажі - особа, свідомість та дух - потрапляють в однакові умови, одночасно проживають трансформацію зовнішніх та внутрішніх конфліктів.  На фестивалі Dance Fest Skopje (м.Скоп'є, Північна Чорногорія) відбудеться показ відеоверсії вистави.


Heading photo

18 квітня українська фізична вистава “Poslukh” вперше на танцювальному фестивалі Dance Fest Skopje у столиці Північної Македонії, м.Скоп’є.

Режисерка вистави - Христина Слободянюк ("2/8" Creative Community )Перформерки - Іра Титаренко, Марія Потапенко та Єлізавета ЦіликСаунд-дизайнер - Денис БєляєвЗвукорежисер - В’ячеслав Соболєв
Відеоверсія вистави реалізована командою proto produkciia:Режисер відеоверсії вистави - Ян ГолубОператори - Михайло Волков, Ян Голуб, Сергій НечайМонтаж - Юлія Аппен
Участь вистави на фестивалі Dance Fest Skopje відбувається в рамках програми “East is Best” (Perform Europe), за ініціативи Платформи сучасного танцю, офіційного партнера Perform Europe.

Illustration
Heading photo

У листопаді 2021 року Платформа сучасного танцю стала одним з партнерів програми Perform Europe “East is Best”

Мета програми :● підтримка регіональних проектів Центральної та Східної Європи;●  організація гастрольних турів та промоція талановитих артистів;  ● створення рівних можливостей для організацій, що працюють добре та наполегливо. Головний принцип “East is Best” - це солідарність.
Кожен робить свій внесок у роботу, ділитися знаннями, потенціалом, грошима, спільним баченням, і в такий спосіб, стає кращим та помітнішим для глядачів з усієї Європи. 
Всього до складу Perform Europe, зі 150 учасників, було відібрано 19 партнерів, що представляють майданчики, продюсерські агенції, компанії та артистів усіх видів виконавчих мистецтв, з усіх куточків Європи та Великобританії від Кіпру до Фінляндії, від Ірландії до Сербії, від Португалії до України.

Illustration
Made with