en

en

Image placeholder

ФЕСТИВАЛЬ СУЧАСНОЇ ХОРЕОГРАФІЇ "ТАНЕЦЬ, ЯКИЙ МИ ОБИРАЄМО"

6-10 листопада — Чорноморськ
11 листопада — Одеса
13 листопада — Київ

 Як поєднати швейцарський гумор, київську любов та чорноморський характер?
— Вибрати правильне місце для зустрічі.

З 6 до 13 листопада три танцювальні компанії, швейцарська "cie zeitSprung", Totem dance theater (м.Київ) та Plastilin dance theater (м.Чорноморськ) — вперше зустрінуться в Одесі, а потім в Києві на фестивалі сучасної хореографії “ТАНЕЦЬ, який ми ОБИРАЄМО”. 


 Одеса — місто-космополіт, де перетинаються десятки різних культур і традицій стане місцем, що здатне поєднати творчість різних танцювальних компаній, кожна з которих працює у своєму власному неповторному стилі.

Heading photo

Фестиваль запрошує танцівників з різним досвідом прийняти участь у танцювальній лабораторії.

З 6 до 10 листопада пройде танцювальна лабораторія від компанії cie zeitSprung (Швейцарія), ведучі хореографи Мерет Шлеґел та Кіліан Хазельбек.
"Танець є зрозумілим майже для всіх і його здатність спілкуватися без використання вербальної мови має великі переваги. Ми відчуваємо це у всіх країнах, де гастролювали і були запрошені поділитися нашою пристрастю до танцю, - каже Мерет Шлеґел. Лабораторія, яку ми проводимо, відкрита для учасників будь-якого віку; вітається досвід усіх рівнів з усіх соціальних верств. Разом ми створимо невеликий перформанс, який буде показаний на сцені Одеського Культурного Центру 11 листопада".Місце проведення: Театр танцю PLASTILIN (м.Чорноморськ).

Heading photo

11 листопада — перформанс та три вистави сучасного танцю в Одесі

Фестивальний показ розпочнеться о 19.00:● "Komplizen Reloaded" від “cie zeiSprung” (Швейцарія)●  "Теорія усвідомлення" від театру танцю PLASTILIN  ● Anima Oscura (фрагмент вистави) від театру танцю TOTEM ● перформанс учасників танцювальної лабораторії від “cie zeiSprung” Місце проведення:Одеський Культурний Центр, вул. Василя Стуса, 2 "Б"/7.
(Показ відбувається згідно з карантинними обмеженнями впровадженими КМУ).


Heading photo

13 листопада — Київ, АРТБратислава о 19.00

● "Komplizen Reloaded" від “cie zeiSprung” (Швейцарія)●  "Теорія усвідомлення" від театру танцю PLASTILIN  ● Anima Oscura (фрагмент вистави) від театру танцю TOTEM  Місце проведення:АРТ Братислава Культурний центр, вул. О.Архипенка, 5
(Показ відбувається згідно з карантинними обмеженнями впровадженими КМУ).


Одеській Культурний Центр

 • 11 листопада

  Початок о 19.00

  -"Komplizen Reloaded" від “cie zeiSprung” (Швейцарія)
   - "Теорія усвідомлення" від театру танцю PLASTILIN  
  - Anima Oscura (фрагмент вистави) від театру танцю TOTEM 
  - перформанс учасників танцювальної лабораторії від “cie zeiSprung” 

Made with