en

en

Company picture

Про нас

Залишаючи осторонь факти, що і так більшості із вас відомі, просто домовимось: зараз в Україні існує достатня кількість хореографів і людей, що вважають себе професійними танцівниками для того, щоб спробувати роздвинути горизонти.Скоріш за все ми не зможемо зупинити потік трудових мігрантів з дипломами "хореографів", що відправляються розважати туристів у клубах, парках та на круїзних лайнерах. Але ми спробуєм розширити аудиторію сучасного танцю в Україні і розповісти людям про сучасний танець.
Мабуть найближчим часом ми не змінемо систему освіти в українських ВНЗ, що навчають майбутніх хореографів. Перш за все тому, що нікто від керівництва до викладачів не зацікавлений у цих змінах. Але ми можемо створювати освітні проекти, які дадуть молодим амбіційним хореографам знання, що допоможуть їм знайти себе в перформативному мистецтві в Україні.
Ми точно не зможемо побудувати найближчим часом жодного Будинку Танцю за моделлю, що існує в Європі і називається Dance House - це місце, де хореографи експериментують, працюють, досліджують та презентують нові роботи глядацькій аудиторії. Але ми можемо знайти локації, що зацікавлені в презентаціх мистецтва, що змушує думати та аналізувати і створити мережу так майданчиків в різних містах України.У 2015 році ми зареєстрували Асоціацію "Платформа сучасного танцю", тому що нам здалося, що прийшов час робити глобальні зміни. І ми впевнені, що зможемо це зробити разом з вами. Приєднуйтесь!

Made with