Класи проведуть відомі українські хореографи.
З 17 по 22 лютого в приміщенні Totem Dance School відбудеться серія воркшопів та лекцій для режисерів та хореографів.
Викладачі курсу:- Кристина Шишкарьова- Петр Наку- Анна Герус- Ірина Плотнікова- Антон Овчінніков
Найвідоміша школа сучасного танцю в Україні з багаторічними традиціями та цілою плеядою танцівників та хореографів організовує та запрошує прийняти участь у воркшопах з 5 українськими хореографами-постановниками. Для кожного з учасників це буде 6 днів повноцінного занурення в контекст сучасного танцю. Майстри будуть ділитися своїми інструментами створення постановок а у учасників буде можливість дізнатися і одразу застосувати на практиці різноманітні композиційні принципи, авторські прийоми і отримати для подальшого використання широкий арсенал імпровізаційних інструментів.
Реєстрація на майстер класи ТУТ
Класи проведуть українські та італійські хореографи.
Майстер-класи відбудуться 6 та 7 грудня в приміщенні Totem Dance School.
Повний розклад:6.12 Totem Dance, Куренівська 18
Майстер класи та лекції по сучасному танцю.
10:00 Аніезе Тріппа (Італія)
11:30 Ярослав Кайнар (Україна)
14:00 Кіара Куінтіні (Італія)
7.12 Totem Dance, Куренівська 18
Майстер класи
14:00 Христина Слободянюк (Україна)
15:30 Олена Міц (Україна)
17:00 Олександра Магера (Україна)
Реєстрація на майстер класи у ФБ події ТУТ
Що спільного між сучасним танцем в США та в Україні?
На перший погляд здається, що танець — це мистецтво без меж і кордонів, яке не потребує знання мови і є відображенням емоційного життя людини. Ми зустрічаємось з танцем на кожному кроці — на телебаченні, у кіно і виставах, на концертах і фестивалях. Танець є однією з найпопулярніших форм проведення вільного часу: танцюють всі — від малих до великих, у гуртках, вдома, на вулиці, у чисельних танцювальних школах.
Але де знаходиться межа, за якою танець із розваги перетворюється на сучасне мистецтво і стає мовою спілкування та засобом комунікації зі світом для мислителів та філософів? Як соціальна та політични складова нашого життя знаходить відображення у сучасному танці? Якою є мова сучасного хореографа і чи може сучасний танець бути засобом художнього висловлювання?
Шукаючи відповіді на ці питання, міжнародний фестиваль сучасного танцю “Zelyonka SPACE UP”, що вже 9 років відбувається в Україні, вперше запросив до Києва викладача American Dance Festival. Цей візит, що є частиною нової хвилі освітніх подій від українського фестивалю, по-перше, дає можливість хореографам провести тиждень в рамках спільної резиденції з американцем, а по-друге — це спроба налагодити зв’зок для постійного партнерства з найстарішою та найвідомішою танцювальною організацією у “новому” та “старому” світі.
Джессі Зеріт — хореограф, що вже 10 років викладає сучасний танець для студентів ADF, свої перші 7 днів в Україні з 27 липня по 1 серпня проведе в арт-резиденції RIZOMA в Бердичеві, викладаючі композицію та техніку сучасного танцю для 20 хореографів з різних міст України. Головним питанням, що розкриває тему воркшопа є питання про те як сольні індивідуальні практики можуть використовувати досвід відносин з іншими і ставати способом створювати складні асоціативні зв’язки зі світом замість того, щоб залишати митця наодинці з самим собою? Джессі в рамках своїх воркшопів пропонує хореографам своє бачення того, які існують способи залучення в креативний процес творчих досліджень, що розширюють/відкривають, а не копіюють нашу реальність. Він пропонує визначити, уточнити та підсилити існуючи питання, які підживлюють креативні ідеї. Розбудовувати сольних дослідницьких практик — і є головною метою освітньої програми резиденції.
Вже 2 серпня на зустрічі в Американському Домі в Києві Джесі Зеріт поділиться досвідом своє мистецької та викладацької діяльності з широким колом поціновувачів сучасного танцю і розповість про свої враження від співпраці з українськими митцями. До цієї презентації в он-лайні приєднається декан освітньої програми Американського Фестивалю Танцю — Леа Кокс щоб розповісти про освітні програми фестивалю АДФ. Українську танцювальну спільноту на цій зустрічі представлятиме засновник Фестивалю Zelyonka Space UP Антон Овчінніков та менеджер освітньої програми Олена Чучко.
Подія в Американському Домі є безкоштовною та відкрита для всіх бажаючих. Разом з американськими колегами ми поговоримо про те, яким є сучасний танець у Сполучених Штатах зараз і яким він є в Україні і спробуєм зрозуміти, що турбує сучасних митців двох таких різних країн.
Міжнародний фестиваль сучасного танцю “Zelyonka SPACE UP” відбувається за підтримки Українського Культурного Фонду.
ВАЖЛИВО! З метою забезпечення безпеки відвідувачів вхід в Американський Дім тільки за наявності паспорту або водійського посвідчення.
Керівник проекту та міжнародного фестивалю Zelyonka Space UP Антон Овчінніков (0674012410)
Концепція фестивалю — TILO MISTA. Тіло є продовженням міста та одночасно його відображенням. Місто, у свою чергу, — органічним продовженням тіла, простором, який виникає, тільки при взаємодії з ним. Як чує один одного? В якому ритмі вони (спів)існують? Як взагалі відчути своє місто? Тіло?..
Освітня програма Zelyonka Space Up цього року побудована
навколо цих питань.
Заняття також є можливістю попрацювати в команді нових людей, познайомитися ближче з іноземними гостями та особливостями їх хореографії.
Воркшопи розроблені як для професійної аудиторії (танцівники, перформери, мувери), так і для всіх охочих (непрофесіонали).
УМОВИ УЧАСТІ У МАЙСТЕР-КЛАСАХ:
1. Реєстрація за формою
для Києва
для Дніпра
2. Придбаний квиток бодай на одну подію фестивалю
*студенти мають знижку 50%
КВИТОК необхідно буде пред’явити безпосередньо перед класом
АБО символічний внесок за обраний клас - 100 грн
3. Ваші лайки та репости Zelyonka Fest, Dnipro Body Project, Освітня Програма l Zelyonka SPACE UP l Київ-Дніпро
Реєстрація триватиме до 31 травня!
Кількість місць обмежена - ПОСПІШАЙТЕ!!!
Та чекайте повідомлень від Zelyonka SPACE UP!
Детальніше про майтер-класи:
1. Воркшоп "zeitSprung"/Швейцарія
2. Інтердисциплінарна Сесія "Peter Kyle Dance"/США
3. Лабораторія l Beljana M. Metje/ Німеччина
4. Воркшоп "zeitSprung"/Швейцарія "Hello City"
5. Воркшоп "Kari Hoaas Production"/ Норвегія
Танцюй із нами у ритмі свого міста! 💚
Проект здійснюється за підтримки Українського культурного фонду !
Простір зустрічі з танцем, час для глубого вивчення і дослідження. У програмі інтенсиви і класи від провідних іноземних та українських викладачів, джеми, перфоманси і рухові лабороторіі.
В програмі фестивалю:
- 3 інтенсиву з контактної імпровізації:
Чарлі Морріссі (Ліверпуль - Манчестер), Дортен Бьерре Йенсен (Копенгаген) і Олена Пелед разом з Ідо Седер (Ізраїль).
- інтенсив з соматики з Ганною Титовою (РФ)
Джеми вранці і ввечері, класи від іноземних та українських викладачів, лабораторії учасників.
Викладачі класів:
Nica Portavia (Італія), Petri Tai Pale (Фінляндія / Данія), Руслан і Марина Баранова (Україна), Світлана Пашко (Україна), Наталія Трофимова (РФ - Україна). Сергій Семич (Україна), Віолетта Матюшенко (Україна), Марія Бакало (Україна), Тома Максименко (Україна), Олексій Постніков (Україна)
Гості фестивалю:
Danielle Sardella (Італія), Юлія Долгова (РФ), Саша Козин (РФ), Катя Андрєєва (Україна-РФ), Роман Соляник (Україна), Оля Хася (Україна), Дар'я Вороніна (Україна), Інна Павлічук (Україна)
Більше інформації дивіться на сайті
https://bit.ly/2OJYvVw
Захід на фейсбуці
https://www.facebook.com/events/511829299345044/?ti=cl
Social Sunday Classes - це безкоштовні майстер-класи з сучасного танцю для людей, що не танцюють професійно!
Зима + контактна імпровізація + друзі = найтепліша сніжна танцювальна подія зими 2019 року.
З 18 по 24 січня в одному з найзатишніших та найкрасивіших куточків Українських Карпат - містечку Янтри відбудеться подія, що вже не перший рік збирає разом майстрів та поціновувачів танцю та контектної імпровізації з України та всього світу.
Організатори наголошують на тому, що як і завжди на подію збереться ціла величезна компанія українських вчителів КІ і руху, а кожен з учасників буде мати можливість ходити на три класи в день. Або, якщо ви хочите мати більше часу на зимові розваги, вибирати один, а весь інший час кататися, гуляти, відпочивати, спілкуватися, радіти і зустрічатися всім разом на довгі і прекрасні вечірні джеми, де розмови стають тілесними і глибокими.
РЕЄСТРАЦІЯ
Social Sunday Classes - це безкоштовні майстер-класи з сучасного танцю для людей, що не танцюють професійно!
Мета проекту: популяризація сучасного танцю, як виду мистецтва, введення танцю в фізичне та інтелектуальне дозвілля українців, створення місця для творчості і спілкування.
Викладачі Школи Танцю Тотем пропонують два безкоштовних класи 18 Листопада для всіх бажаючих, хто хоч колись цікавився тим, що таке сучасний танець, але досі не наважився спробувати.
Перший клас - 12:30 - для всіх бажаючих від 0 до 40 років.Другий клас - 14:00 - для всіх бажаючих віком старше за 40 років.
Можливо це той самий шанс, коли варто зробити перший крок назустріч танцю?
ІНФОРМАЦІЯ
РЕЄСТРАЦІЯ
Вже традиційно щороку Марина Баранова та Руслан Баранов проводять п'ятитижневий навчальний курс контактної імпровізації восени. 5 тижнів і 15 занять - це великий відрізок часу, який дає можливість все осмислити, добре попрактикувати, все розкласти по поличках. Дізнатися і полюбити людей зі своєї групи, так що набір групи - справа важлива і він вже розпочався.
Заняття будуть проходити по середах 19: 30-21: 30, суботах 12: 00-14: 00 і неділях 12: 00-14: 00. Неділя - це будуть дні, відкриті для вже танцюючих і практикуючих. Там буде менше технічної інформації і більше принципів, що дозволяють затанцювати. ІНФО
Що ви будете робити? Працювати зі своїм тілом, оживляти його чутливість, оживляти природні рефлекси, оживляти здатність тілесно відповідати на фізичні імпульси ззовні. Будете вчитися бути стабільною структурою, яка може дати опору, буде вчитися літати, злітати, опинятися на підтримках зверху, стрибати, застрибувати, ловити. Будете вчитися бути м'якими, настільки щоб ні зустріч з підлогою ні з іншими людьми не могли вам нашкодити, м'якими настільки, щоб жити в своєму тілі стало приємно! І активними настільки, щоб жити в цьому тілі було ще й задурно! Щоб всі несвоєчасні думки зникали і залишалося тільки гостре переживання нинішнього моменту! Будете вчитися взаємодіяти фізично з іншими людьми. Розуміти, підтримувати, бути понятими, говорити, відповідати, ризикувати, провокувати, виживати, разом отримувати задоволення, йти своїм шляхом, підтримуючи так само свободу іншого.
Фестиваль відбудеться 20-21 жовтня.
Ціль фестивалю: дати можливість молодим виконавцям і хореографам заявити про себе в танцювальному середовищі, отримати відгуки експертів і колег, налагодити зв'язки, які можуть привести до нових творчих тандемів. Фестиваль включає в себе конкурсну, фестивальну (шоукейс) і освітню (майстер класи, лекції, круглі столи, відео-перегляди) програми.
ІНФОРМАЦІЯ
Проект «Артіль» адресований до молодих митців, які нещодавно одержали диплом ВНЗ за спеціалізацією «сучасна хореографія».
Програма проекту надає вчорашнім випускникам можливість створити свою першу професійну роботу, спираючись на підтримку досвідчених кураторів, в умовах творчої резиденції, у співпраці зі сценографами, музикантами, художниками зі світла.
Відбір учасників відбувається на конкурсних засадах.
Роботи апробуються перед глядачами та фахівцями в процесі створення та у готовому вигляді формують програму міні-фестивалю.
Після демонстрації у Києві програма вирушає у тур містами України. Також творчі доробки, створені в результаті участі у проекті, пропонуються на розгляд дирекцій європейських фестивалів сучасного танцю.
Детальна інформація на сайті
PostPlayТеатр спільно з Black O! Range Dance Production організовує Резиденцію і пропонує танцюристам, хореографам і акторам фізичного театру (а також всім, хто тяжіє до цих практик) подати заявку і взяти участь в проекті.
Ви створюєте свій власний соло перформанс в просторі ПОСТПЛЕЙ ТЕАТРУ - своє індивідуальне висловлювання (тему обговорюємо разом). Ми пропонуємо вам простір для репетиції та показу, кураторську підтримку, технічне забезпечення, славу і оплески. (Ну ладно, можливо, не таку вже й гучну славу)
Всі роботи, які будуть створені в процесі Резиденції є по суті сайт-специфік перформансами, які повинні бути вписані і існувати в контексті одного з трьох просторів Театру. В рамках одного циклу Резиденції може взяти участь три артиста, кожен з яких створює СОЛО ПЕРФОРМАНС.
Мета резиденції:
- створення експериментальної платформи для спільного існування / творчості хореографів / режисерів / драматургів в жанрі танцю / фізичного театру
- дослідження можливостей співтворчості / експерименту і виходу за рамки усталених стилів і уявлень про них
- презентація експериментальних робіт глядацької аудиторії в експериментальному форматі.
Куратори резиденції: Ден Гуменний і Антон Овчінніков
Прийом заявок до 20 вересня через Гугл Форму
Міжнародний фестиваль “Простір танцю” найближчими днями оголосить програму майстер-класів фестивалю.
Программа включатиме потужні майстер-класи з сучасного танцю - протягом двох днів провідні представники танцювального світу України та Польщі ділитимуться майстерністю в різних техніках contemporary dance.
Родзинкою програми стануть класи з техно-фольку від міжнародної команди фахівців Проекту Янка Рудзка: "Багатоголосся"
Група фестивалю у ФБ