en

en

Ріма Піпоян

artist talk вірменської хореографкиHeading photo

Ріма Піпоян

вірменська хореографка, успішна європейська мисткиня

Хореографка, режисерка, танцівниця. Одна з першозасновниць руху сучасного балету і сучасного танцю у Вірменії. Її хореографічні роботи були представлені в Німеччини, Італії, Іспанії, Бельгії, Португалії, Сербії, Хорватії, Польщі, Молдові, Грузії, Греції, тощо.У 2017 році Ріма заснувала Фонд розвитку хореографії, який підтримує розвиток сучасного танцю та сучасного балету у Вірменії.
З 2018 року викладає сучасний танець у Вірменському державному педагогічному Університеті.З 2020 року очолює Кафедру сучасного танцю в Єреванському державному хореографічному коледжі. Зараз Ріма працює над дисертацією та пише книгу про сучасний танець.

«What If» Ріми Піпоян на La Biennale di Venezia >>


Ріма працювала на резиденціях в Akademie Der Kunste у Берліні (2016-17), на La Biennalle di Venezia (2019), на Villa Empain у Брюсселі (2021).
Поставила численні хореографічні твори та повнометражні вистави, у тому числі: That’s by Falling that We Rise, Medieval Images, La Vita Nuova, Sinful Passions, Hours of Visions, Triptych, тощо.

<< Трейлер танцювального фільму YEL


Її соло «Жінка перед прийняттям рішення» було представлене на відомих фестивалях і конкурсах по всьому світі та отримало нагороди та премії.
У 2020 році вона зняла короткометражний танцювальний фільм YEL, який було відібрано для показу на 20-ти кінофестивалях, він отримав 4 призи як найкращий танцювальний фільм. 

Трейлер вистави Me, My-non Self and I >>


У 2022 році, з виставою Me, My-non Self and I Ріма стала хореографкою Aerowaves. Вона була представлена в рамках фестивалю Spring Forward у Греції та на Міжнародному фестивалі MaiFestSpiele у Вісбаденському державному оперному театрі (Німеччина).

Проєкт реалізує

  • Illustration

    Всеукраїнська асоціація «Платформа сучасного танцю» створена у 2015 році спільнотою професіоналів під час проведення фестивалю сучасного танцтеатру Zelyonka FEST. Поштовхом для створення «Платформи» стало спільне розуміння необхідності створення організації, яка б:- опікувалася налагодженням зв'язків у середині професійної танцювальної спільноти сучасного танцю;- сприяла створенню міжнародних проєктів і контактувала з міжнародними організаціями в царині сучасного танцю;- займалась промоцією сучасного танцю як жанру експериментального сценічного мистецтва та розширенням глядацької аудиторії;- шукала можливості для фінансування проєктів;- встановлювала зв'язки з мистецькими інституціями інших напрямків для створення міждисциплінарних проєктів.

За підтримки

The Place
Grad.ua

Контакти

e-mail: moc.liamg%40mroftalp.ecnad.au

Made with