en

en

Ми запрошуємо двох українських хореографів, які працюють у будь-якому стилі танцю та зацікавлені в розширенні своїх професійних знань, нових знайомствах, націлені на співпрацю та розробку спільних проєктів з іноземними хореографами.
До резиденції буде відібрано шістьох хореографів: по двоє з Великої Британії, України та Чехії. Разом вони візьмуть участь у двотижневій програмі, що складається з трьох частин:
● фестиваль "Чеська платформа танцю" 7-10 квітня
● ательє Європейської мережі танцю (EDN) 10-12 квітня
● практична робота в танцювальній студії 13-22 квітня

Резиденцію Let the Body Speak організовано за фінансової підтримки Програми творчого партнерства Великої Британії та України, розробленої Британською Радою та Українським Інститутом.

Програма резиденції

минулий фестиваль у Празі


Чеська платформа танцю

7-10 квітня учасники Резиденції зможуть разом відвідати заходи Фестивалю, який представляє різноманітні твори чеської танцювальної сцени. Вони зустрінуться з іншими учасниками, які ділитимуться інформацією та навичками, що можуть позитивно вплинути на подальший професійний розвиток.

майстерня EDN в Нідерландах навесні


Ательє Європейської мережі танцю (EDN)

10-12 квітня відбудеться ательє EDN, що складається із виступів, практикумів, дебатів та дискусій. Їхня тема — як зробити більш пріоритетним розв'язання проблем добробуту в танцювальному секторі.
EDN (European Dance Development Network)— це мережа з майже 50 організацій сучасного танцю. ЇЇ місія полягає в посиленні ролі сучасного танцю у формуванні більш різноманітних, справедливих і стійких моделей функціонування професійної екосистеми.

минулорічна резиденція "Micro and Macro Dramaturgies in Dance" у Празі


Практична робота в танцювальній студії

Тиждень 13-22 квітня буде присвячений:● ранковим майстер-класам, які запропонують учасники резиденції. До них в якості відвідувачів занять доєднаються українські митці, що в цей час перебуватимуть у Празі. ● творчій взаємодії між шістьма учасниками резиденції. Ми дуже сподіваємось, що в ході цієї роботи народяться спільні мистецькі проєкти, які можна буде розвивати на наступних резиденціях.

Проєкт реалізують

 • Illustration

  Всеукраїнська асоціація «Платформа сучасного танцю» створена у 2015 році спільнотою професіоналів під час проведення фестивалю сучасного танцтеатру Zelyonka FEST. Поштовхом для створення «Платформи» стало спільне розуміння необхідності створення організації, яка б:● опікувалася налагодженням зв'язків у середині професійної танцювальної спільноти сучасного танцю;● сприяла створенню міжнародних проєктів і контактувала з міжнародними організаціями в царині сучасного танцю;● займалась промоцією сучасного танцю як жанру експериментального сценічного мистецтва та розширенням глядацької аудиторії;● шукала можливості для фінансування проєктів;● встановлювала зв'язки з мистецькими інституціями інших напрямків для створення міждисциплінарних проєктів.

 • Illustration

  Британський центр розвитку танцю, що з 1969 року створює успішні міжнародні освітні програми та представляє вистави сучасного танцю по всьому світі. The Place — один з найбільш захоплюючих та інноваційних танцювальних просторів Європи, куди артисти з усього світу приїжджають аби розширити творчі межі та експериментувати.

 • Illustration


  Організація Tanec Praha є частиною чеської національної культури. Вона підтримує розвиток сучасного танцю та мистецтва руху в Чехії та в рамках міжнарожної співпраці.Робота організації включає три напрямки:● Міжнародний фестиваль "Tanec Praha", ● Шоукейс-фестиваль "Чеська платформа танцю" ● цілорічна діяльність Танцювального центру PONEC
  Tanec Praha підтримує роботу митців з громадою, так само як і їхню міжнародну співпрацю. Діяльність Tanec Praha сприяє творчому та естетичному розвитку суспільства, відкритості, культурному різноманіттю та толерантності, одночасно розширюючи пропозицію в сфері культури та сприяючи мистецькому, етичному та моральному розвитку суспільства.
  Громадська організація "Tanec Praha" веде активну міжнародну співпрацю та є партнером низки європейських проектів у рамках програми ЄС "Креативна Європа". Також є учасницею кількох європейських платформ і міжнародних мереж, допомагаючи будувати репутацію чеського перформативного мистецтва за кордоном.

За підтримки

British Council
UI

Контакти

e-mail: moc.liamg%40mroftalp.ecnad.au

Made with