Членство

Company picture

Умови вступу

Вступити в Асоціацію досить просто. Для цього потрібно ознайомитись з Статутом і впевнитись в тому, що розділяєте ті самі цінності, що і ми. Ми впевнені, що саме так і є. Після цього ви заповнюєте заяву про вступ, відсилаєте її поштою та сплачуєте річний членський внесок.От і все. Далі ви можете користуватись всіма перевагами членства в Асоціації а також приймати активну участь в її роботі. Але про це все написано в Статуті - ви ж прочитали?)

Company picture

Переваги

Всі члени Асоціації мають таки переваги:- розміщення інформації про свої події на сайті "Платформа сучасного танцю" - користування бібліотекою Асоціації сучасного танцю- участь у подіях, що організовують члени Асоціації, за спеціальними умовами- юридичні консультації з приводу авторського права, оформлення документів, пошук партнерів у Європі, членства у Європейських мережах та написання грантових заявок- користування техічними засобами, що належать Асоціації (світло, звук, сцена)- участь у щорічному ФОРУМІ для професійної танцювальної спільноти, щр організовує Асоціація.

Company picture

Співробітництво

Так само, як і ви, ми зацікавлені в тому, щоб створювати нові можливості для своєї діяльності - як освітні, так і перформативні. Ми також розуміємо вашу потребу в тому, щоб ваша робота в сфері перформативного мистецтва давала вам достатній прибуток.Ми готові співпрацювати і надавати консультативну та кураторську допомогу в питаннях організації подій у вашому місті. Ми з задоволенням відповімо на ваші питання і зробимо те, що в нашій компетенції.

Company picture

Можливості співпраці

Ми пропонуєм такі можливості для співпраці для Членів Асоціації:
- спільна організація освітніх подій- спільна організація фестивалів та заходів- створення спільних перформативних проектів в тому числі з іноземними партнерами

Made with