en

en

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

НАПРЯМИ РОБОТИ

ОСВІТНІ ПРОГРАМИ

ТАНЦЮВАЛЬНІПОДІЇ

РЕЗИДЕНЦІЇ

ПРОДАКШН

ІНФОРМАЦІЙНА
ПІДТРИМКА

абзац тексту, що описує нашу роботу вцілому
і є передмовою до опису п’яти конеретних напрямків

ПСТ є автором та продюсером освітніх програм з 2015 року. Спираючись на власний мистецький досвід та досліджуючи потреби української танцювальної спільноти, ми намагаємось задовольнити запит як професіоналів так і хореографів початківців. Нашим пріоритетом завжди є якість і доступність матеріалу, який пропонують відібрані лектори і вчителі. Ми віддаємо перевагу оффлайн подіям коли є можливість запросити митців до "живого" спілкування але через пандемію та повномасштабне вторгнення Росії в Україну переформатували більшість подій в онлайн формат. Це дозволяє охоплювати більшу аудиторію та дає можливість збирати документацію на YouTube каналі і надавати доступ до освіти з будь-якого міста та селища України.
Серед найважливіших освітніх проєктів ПСТ:

Серед найбільш важливих і найочікуваніших танцювальних подій ПСТ фестиваль Zelyonka SpaceUp, яки проводиться з 2010 року. Zelyonka була першим щорічним фестивалем сучасного танцю в Україні. Він був заснований Антоном Овчінніковим та командою театру танцю Black O!Range.

З 2014 року фестиваль набув міжнародного статусу і почав співпрацю з міжнародними культурними організаціями. В наступні роки Zelyonka розширювалася і збільшувала присутність танцювальних подій в інформаційному просторі. В 2019 році в фестивалі взяли участь 9 танцювальних компаній з Європи, США та Австралії. Фестиваль відбувається у співпраці з різними майданчиками і має постійних партнерів як в Україні так і за кордоном.

Одним з найефективніших інструментів сприяння творчій діяльності молодих митців є освітня резиденція. Платформа сучасного танцю організовує резиденції з 2016 року. Нашим постійним партнером в є культурно-мистецький центр “Різома” в місті Бердичів. Головним резиденційний проєкт Платформи це Артіль, який існує з 2017 року.

Метою будь-якої резиденції є створення сприятливих умов для реалізації творчого потенціалу митців. В нашому випадку головним є створення ефективної навчальної програми і можливість реалізувати нові навички на практиці. Зазвичай результатом резиденцій, які організує ПСТ є створення мистецького продукту - танцювальної вистави. За три роки через проєкт Артіль пройшло __ хореографів з України, Австрії та Польщі. Викладачами Артілі були найвідоміші митці з України та Європейських країн.

Починаючи з 2015 (?) року ПСТ є замовником та продюсером танцювальних вистав та перформансів, більшість з яких була показана на фестивалі сучасного танцю Zelyonka. Для створення робіт ми запрошуємо українських та європейських хореографів, які мають значний професійний досвід та можуть запропонувати ідеї, які резонують з українським контекстом. Після початку вторгнення Росії в Україну ми зосередили увагу на продюсування робіт українських хореографів та їх показу для Європейської аудиторії.

Серед найцікавіших робіт, створення их на замовлення та за продюсерської підтримки ПСТ:

Комунікаційна підтримка і просування робіт українських хореографів є важливим пріоритетом роботи ПСТ. Багаторічний досвід співпраці з українськими медіа та провідними мистецтвознавцями та критиками дає можливість знаходити найкоротший шлях до потенційних глядачів. Залучення нових аудиторій та підтримка контакту зі сталими завжди були найважливішими складовими роботи над підготовкою щорічного фестивалюZelyonka.
Зараз ми готові надавати послуги комунікаційної підтримки до найбільш експериментальних та амбітних проєктів українських митців.

Made with